Angry Birds Rio

Angry Birds Rio 1.6.1

Wściekłe ptaki w Rio de Janeiro

Angry Birds Rio to kolejna część kultowej już gry Angry Birds. Tym razem wściekłe ptaki nie walczą z podstępnymi świniami. Ich zadaniem jest uwalnianie innych egzotycznych ptaków. Gra nawiązuje do fabuły filmu kinowego Rio. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kultowa gra
  • Nawiązanie do filmu Rio
  • Ulepszona grafika

Wady

  • Sterowanie nie jest tak wygodne jak na ekranie dotykowym

Bardzo dobry
8

Angry Birds Rio to kolejna część kultowej już gry Angry Birds. Tym razem wściekłe ptaki nie walczą z podstępnymi świniami. Ich zadaniem jest uwalnianie innych egzotycznych ptaków. Gra nawiązuje do fabuły filmu kinowego Rio.

Angry Birds Rio na Mac to gratka dla fanów serii gier na komórki Angry Birds. Ptaki przenoszą się do Rio, co oznacza zmianę scenerii, zadań, a przede wszystkim poprawę grafiki. To właśnie ten element jest najbardziej zauważalny po uruchomieniu gry. Nowe lokalizacje wyglądają bardzo dobrze i przypominają swoją estetyką kadry z filmu Rio. Angry Birds Rio posiada grafikę wyraźnie ładniejszą niż oryginalne Angry Birds.

Jeśli nigdy nie było Ci dane zagrać w grę z tej serii Angry Birds to musisz wiedzieć, że opiera się ona na dość absurdalnym pomyśle. Rozgrywka w Angry Birds Rio na Mac wygląda bowiem tak, że wystrzeliwujemy z procy ptaki, które niszczą fortyfikacje po drugiej stronie ekranu. W Angry Birds Rio z tych fortyfikacji uwalniamy ptaki. W pierwszej oryginalnej grze Angry Birds na Mac w fortecach ze szkła, drewna i kamienia kryły się świnie, które musieliśmy zniszczyć. Brzmi dziwacznie, ale gra się świetnie.

Jeśli jesteś fanem Angry Birds lub po prostu lubisz dobre gry, musisz pobrać Angry Birds Rio na Mac. To naprawdę doskonała gra.

Angry Birds Rio

Download

Angry Birds Rio 1.6.1